O mnie

Moje zdjęcie
"Bo chodzi o to, aby łapki giętkie zrobiły wszystko, co pomyśli głowa..." ...lubię wszystko, co powstaje ręcznie, dlatego chetnie podpatruję koleżanki rękodzielniczki:-) Bawię się różnymi technikami, używam materiałów starych i nowych. (PS: z wykształcenia jestem poligrafem, z doświadczenia menedżerem jakości, całe życie w przemyśle blisko produkcji, bo lubię wiedzieć, jak coś powstaje :-). Wszystkie prace są mojego autorstwa.

niedziela, 5 sierpnia 2012

Podkładka stołowa: filc wełną malowany

Uparłam się filcować na filcu. Tym razem konwalie zainspirowane filiżanką:


Wzór wykonany w całości maszynowo na Janome FM 725.
Próbowałam wgrać zdjęcie na facebook, ale obcina akurat wzór na brzegach. Nie wiem, jaki format ustawiać, żeby to wyglądało dobrze na FB :( Drażni mnie ten FB, nieczytelny jest, coś ciągle się pojawia i znika i za każdym razem wygląda inaczej. I ciągle dostaję jakieś sugestie, coś chce ode mnie, Wy też tak macie???

5 komentarzy:

 1. Też tak macie :) Spróbuj zmniejszyć zdjęcie do rozmiaru 700x525, powinno być dobrze. Tobie może zjeść brzegi, ale na tablicy będzie dobrze wyglądać, będzie małe, ale nie za małe i Twoje konwalie będą pięknie widoczne!!

  Cudna podkładka!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Konwalie jak żywe:)) bardzo optymistyczna podkładka

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny kolor i oryginalny kształt podkładki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podkładka jest po prostu piękna. Wszystko mi się w niej podoba - kształt, to, że filcowa, kolor i konwalie, które naprawdę wyglądają jak żywe. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękny efekt :-) pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś :-)