O mnie

Moje zdjęcie
"Bo chodzi o to, aby łapki giętkie zrobiły wszystko, co pomyśli głowa..." ...lubię wszystko, co powstaje ręcznie, dlatego chetnie podpatruję koleżanki rękodzielniczki:-) Bawię się różnymi technikami, używam materiałów starych i nowych. (PS: z wykształcenia jestem poligrafem, z doświadczenia menedżerem jakości, całe życie w przemyśle blisko produkcji, bo lubię wiedzieć, jak coś powstaje :-). Wszystkie prace są mojego autorstwa.

poniedziałek, 9 stycznia 2012

Rękawice kuchenne z konkursem

Witajcie,

robię kolorowe rzeczy, bo nie mogę już znieść tej szarzyzny za oknem. Przez te chmury mam kłopot ze zdjęciami:


Uszyłam ręcznie czerwone rękawice kuchenne - po obejrzeniu filmu Mamma Mia. Za każdym razem ryczę na nim przy piosence Slipping Through My Fingers http://www.youtube.com/watch?v=BbPsVknvg0Y.


Uparcie szyję z wełny pomimo, że wszyscy robią patchworkowe. Do patchworku pewnie w końcu dojrzeję. Ale na razie ogłosiłam na Artillo konkurs. Szczegóły znajdziesz pod hasłem: Konkurs POWER OF FLOWER. Zapraszam :)

5 komentarzy:

 1. Pierwsza niekonsekwencja polega na ułożeniu materiału w kratkę - lamówka wyglada inaczej w obu rękawicach. A druga to może fakt istnienia na każdej z rękawic kwiatka o pięciu płatkach, podczas gdy pozostałe mają po 6 płatków. Czy tak?

  OdpowiedzUsuń
 2. Złapałam odrobinę oddechu, bo mam remontowe urwanie głowy i zajrzałam tu nie zawodząc się. Bardzo mi się podobają te rękawice właśnie dlatego, że sa kolorowe i pięknie wykonane!

  OdpowiedzUsuń
 3. Złapałam odrobinę oddechu, bo mam remontowe urwanie głowy i zajrzałam tu nie zawodząc się. Bardzo mi się podobają te rękawice właśnie dlatego, że sa kolorowe i pięknie wykonane!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chranna, przeciez to jest rękodzieło, a nie fabryczna robota :)
  Rękawice są bardzo sympatyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne łapki kolorowe i radosne.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś :-)